BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

TÜL PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA

TÜL PERDE YIKAMA
08/06

TÜL PERDE YIKAMA

Tül perde yıkama işlemi ile perdelerinizi büyük bir titizlikle ve hijyenik olarak yıkamaktayız.

Tül perde yıkama işleminde atık su kesinlikle kullanılmamaktadır. 

Tül perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir kurutma işleminden sonra paketlenip profesyonel ekiplerimiz tarafında tül perdeleriniz yerine ücretsiz olarak monte edlilir Evpak perde yıkamaya danışmadan perdelerinizi yıkatmayın.

Tül perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız tül perde yıkama hizmetinin yanı sıra zebra perde yıkama ve diğer perde yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Tül perde yıkama alanı gün geçtikçe genişleyen bir hizmet alanına dönüşmektedir.Bu durumdan kendine pay çıkaran firmamız son teknolojik Tül perde yıkama makinalarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Tül perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız tül perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yıkayıp temizledikten sonra tekrar evinize veya işyerinize perdelerinizi sorunsuz bir şekilde takmaktadır. 

Tül perde yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır.Yorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.