BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0553 683 35 69

0530 069 23 38
0216 378 75 36

PENDİK İLAÇLAMA

PENDİK İLAÇLAMA

PENDİK İLAÇLAMA
08/06

PENDİK İLAÇLAMA

Kültür Böcek İlaçlama

Kültür böcek ilaçlama olarak halk sağlığını, doğayı ve tüm yaşam alanlarınızı haşere ve kemirgen çeşitlerinden özenle koruyoruz. Kültür böcek ilaçlama şirketi olarak, sağlığınızı korumayı ilke edinmiş ve ilaçlama çalışmalarımızı her daim bu doğrultuda sürdürmüşüzdür. Kültür böcek ilaçlama ev ve iş yerlerinize giren akrep, hamamböceği, fare, kalorifer böceği, pire gibi zararlı haşere türlerini anında etkisiz hale getrime özelliğine sahiptir. İlaçlama hizmetlerimiz garantili ve % 100 müşteri memnuniyetine dayanarak yapılmaktadır. İlaçlama işlemleriniz için böcek ilaçlama firması aramanıza gerek yok. Kültür böcek ilaçlama şirketimiz böcek ilaçlama fiyatları konusunda sizlere en ekonomik fiyat tarifeleri sunarak sizi ve sevdiklerinizi haşerelerin hastalıklarından korumaktadır. 7/24 ilaçlama hizmeti sunan şirketimizi arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Pendik Böcek İlaçlama

Marmara denizine sahili olan Pendik İlçesi, İstanbul?un Anadolu yakasında yer almaktadır. Pendik ilçesinin eski adı Pantikapeun?dur.

Pendik ilçesinde oluşacak haşere problemlerine Pendik böcek ilaçlama servisi olarak çözüm bulmaktayız. Yaşam alanlarında yer edinen haşere ve fare türlerini etkisiz hele getirmek kalıcı çözüm sağlamayabilir. Haşerelerin etrafa gizlediği yumurtalar bulunmaktadır. Yumurtadan çıkan yavrular kısa sürede yeniden ortama yayılmaya devam edeceklerdir. Haşere türlerinden kalıcı çözümlerle kurtulmanın en etkili yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır.

 

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Çevremize hızla yayılarak sağlığımızı tehdit eden haşere ve fare türlerinden korunmanın en etkili yolu ilaçlama yaptırmaktır. Önemsenmeyerek ilaçlama yapılmayan alanlar günden güne haşerelerin etkisi altına girerek mikrop, bakteri ve virüslerin odak noktası haline dönüşecektir.

Böcek ve farelerin taşımış olduğu virüslerin insanlar üzerinde sebep olduğu hastalıklar;

 • Veba
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem
 • Tifüs
 • Dizanteri
 • Cilt hastalıkları
 • Bağırsak hastalıkları
 • Grip
 • Parazitsel hastalıklar
 • Alerjik reaksiyonlar

Haşere ve fare türlerinin sebep olabileceği tüm zararlara karşı Pendik böcek ilaçlama şirketi olarak yanınızdayız. Pendik böcek ilaçlama şirketi günün 24 saati haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Pendik böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, çalışma ruhsatı bulunan yasal bir kuruluştur.

Hizmet alacağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onayı olduğunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Sağlık Bakanlığı onayı bulunmayan firmalar kimyasal tarım ilaçları kullanarak insanların sağlığını hiçe saymaktadır. Kalitesiz firmalar boşa zaman kaybına neden olarak haşere ve farelerin üremeleri için zaman kazanmalarına da neden olmaktadır.

Pendik böcek ilaçlama firması olarak sadece haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlayacak TSE damgalı ilaçları kullanmaktayız. Böylelikle çalışmalarımız insan sağlığına zarar vermeden haşere ve fareleri etkisiz hale getirmektedir. Pendik böcek ilaçlama sunmuş olduğu ekonomik ilaçlama fiyatları ile daima yanınızda.

PENDİK FARE İLAÇLAMA

Pendik belediye fare ilaçlama servisi olarak belediye bölgesi içerisinde yer alan tüm alanlara fare ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Fareler insanların yaşam alanlarına girerek korkuya sebebiyet verdiği gibi birçok hastalığı da beraberinde getirirler. Geçmiş dönemlerde farelerden bulaşan salgın hastalıklar nedeniyle çoğu insan hayatını kaybetmiştir. Evlere yerleşen fareler yiyecek bulamadıkları vakit insanların kulak, burun, parmak gibi organlarını kemirerek beslenmeye çalışırlar.

Ön dişleri çok gelişmiş olan fareler etrafında bulunan cisimleri kemirmeyi severler. Kemirgen olan farelerin etrafta yer alan kablo, boru gibi materyalleri kemirmeleri sonucu büyük problemler yaşanmaktadır. Pendik belediye ilaçlama servisi sayesinde farelerden gelebilecek zararlardan korunmanın yolu mümkündür. Yaşam alanlarınızı farelerden doğabilecek zararlara karşı periyodik olarak ilaçlatmanız daima sağlıklı ortamlarda yaşamanıza imkan sağlayacaktır.

PENDİK HAŞERE İLAÇLAMA SERVİSİ

Pendik haşere ilaçlama servisi olarak ev, iş yeri, fabrika, ofis, apartman, depo, okul, yurt, alışveriş merkezi, site, bahçe, park gibi iç ve dış tüm alanlarda haşere ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İstanbul Pendik böcek ilaçlama firmaları olarak; bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, güve, çıyan, danaburnu, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Pendik ilaçlama firması 7/24 haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Pendik belediye ilaçlama şirketi yıllardır çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir. Çalışmalarımızı sürdürürken amaç edindiğimiz ilke insan sağlığını daima ön planda tutmaktır.

Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde iletişim numaralarımızdan Müşteri Temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Alo Pendik Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama, kısa sürede üreyen böceklerin yaşam alanlarınızı istila etmesine engel olan bir işlemdir. Özellikle yaz aylarında daha sık üreyen haşereler, birçok alanda karşımıza çıkabilirler. Pendik?in tüm semtlerinde açık ve kapalı alanlarda verdiğimiz hizmetlerle, çeşitli haşere türlerini kontrol altına almaktayız.

Böcekler Nerede Bulunur?

Nemli ve rutubetli alanlarda yaşayan böcekler, birçok alanda kendilerine yuva kurabilirler. Ev, işyeri, dükkân, fırın, market, hastane, pastane, cafe, restoran, park, bahçe, fırın, depo, park gibi alanlarda böcek ilaçlaması yapmaktayız. Özellikle gıda ürünlerinin bulunduğu işletmelerde, haşere kontrol işlemlerinin önemi büyüktür. Bu alanlarda periyodik olarak kontrol işlemleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Periyodik İlaçlama

Sağlık ocağı, hastane, fırın, cafe, restoran gibi alanlarda ve otellerde periyodik hizmet almak zorunludur. Periyodik ilaçlama işlemi, belli aralıklarla uygulanan bir işlemdir. Periyodik olarak hizmet alarak, böceklerin bu alanda yeniden yuva yapmasına engel olabilirsiniz.

Her Alanda Kontrol Altına Aldığımız Böcekler

Kalorifer böceği, pire, teşbih böceği, sivrisinek, halı böceği, mite, karınca, hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı, mayt, salyangoz, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, uyuz böceği, yılan, çekirge, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, akar, akrep, gümüş böceği, kakalak, çıyan, güve, bit, örümcek.

Sağlık Bakanlığı ilaçlarla haşere ile mücadele etmekteyiz. Sıvı, kokusuz, jel, kokulu ve katı ilaçlarla haşere türlerini etkilemekteyiz. Profesyonel elemanlarımız, piyasanın en iyi ekipmanları ile mücadele işlemlerini gerçekleştirmektedir. Etkili ilaçlar ve garantili yöntemlerle, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz. Pendik böcek ilaçlama şirketleri içerisinde, bütüncül hizmet yaklaşımımızla her zaman en iyisiyiz. Fiyatlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri esaslı hizmetlerimiz, İstanbul genelini kapsamakta ve yılın her günü ve her saati sürmektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak, randevu ve hizmet talebinde bulunabilir, kapsamlı olarak bilgi alabilirsinizYorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.