BÖLGESİNİN En İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Çalışma Saatleri : 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Pendik halı yıkama
SERVİS TELEFONLARIMIZ

0850 302 0880


0530 069 23 38
0216 378 75 36
0532 665 43 64

İÇMELER HALI YIKAMA

İÇMELER HALI YIKAMA

İÇMELER HALI YIKAMA
08/06

İÇMELER HALI YIKAMA

İçmeler halı Yıkama

İçmeler Halı Yıkama küçük bir firma olarak başladığımız işyerimizde yaptığımız temizlik kalitesi ve ekonomik olması nedeni ile düşündüğümüz yere gelmiş bulunmaktayız. İçmeler stor perde yıkama, tuzla içmeler halı yıkama firmaları, içmeler Yün halı yıkama, içmeler sagyy halı yıkama, içmeler makina halısı yıkama, içmeler çin halısı yıkmama, içmeler nepal halı yıkama, içmeler ısparta el dokuma halı yıkama, içmeler ege milas cinsi halı yıkama, içmeler duvardan duvara halı yıkama, içmeler yerinde halı yıkama, içmeler halıfileks yıkama, içmeler koltuk yıkama, içmeler koltuk yıkama, içmeler sandalye yıkama, içmeler storperde yıkama, içmeler yorgan yıkama, içmeler yorgan yıkama, içmeler battaniye yıkama, içmeler perde yıkama, içmeler stor perde yıkama, içmeler zebra perde yıkama ve  ev temizliği işi gibi bu konularda hizmet veren firmamızın son teknolojik makinaları kullanarak verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak en temel kuralımızdır. Tuzla İçmeler Halı yıkama, içmeler koltuk yıkama, içmeler perde yıkama ve içmeler stor perde temizleme, içmeler stor perde yıkama işlerinde kaliteyi içmeler'de yaşatıyoruz.

İçmeler Halı Yıkama Kampanyaları

İçmeler halı yıkama fabrikasın da her türlü halıyı rahatlıkla yıkanabilcek makine ve teçhizatına sahiptir. ''İçmeler halı yıkama hiçbir halıyı ayırt etmeden tüm halıları yıkamaktadır.'' Hassasiyete duyarlı otomatik makinelerimizle zor iş olan halı yıkamada vatandaşlarımızın yardımcısı oluyoruz.

İçmeler Koltuk Yıkama
İçmeler Halı Yıkama Fabrikası nın Ücretsiz  servisi ile evlerden alınan halıları tecrübeli personelimiz ve kullandığımız en kaliteli şampuanlar sayesinde halılara veya diğer ürünlere zarar vermeden yıkanarak yine ücretsiz servisle evlere teslim edilmektedir.

Baharın yaşandığı bu günlerde bayanları sevindirecek kaliteli hizmeti uygun fiyata vermekten sonderece mutluyuz...

( Kredi Kartı İle Kapıda ödeme imkanı )

İçmeler Halı ve Koltuk Yıkama iletişim
TEL:    0 (216) 378 75 36
CEP:   0 (530) 069 23 38
CEP:   0 (543) 209 79 67
MAİL: info@yilmazlarhaliyikama.net
SİTE : www.yilmazlarhaliyikama.net
SİTE : www.tuzlakoltukyikama.comYorum Yaz'ınız.

Mail adresiniz görülmeyecektir. Doldurmanız gerekli alanlar * ile belirtilmiştir.